Střílečka KaiJin - mise za záchranu Terrianů
zdroj: tisková zpráva

Střílečka KaiJin - mise za záchranu Terrianů

28. 6. 2004 17:17 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Nezávislý vývojářský tým Phelios, soustředící se na výrobu her pro PC a Mac, si na své konto připsal další kousek - střílečku KaiJin.

news zdroj: tisková zpráva Jde o titul inspirovaný klasickými side-scrolling hrami, ale vybavený řadou novinek. Jeho příběh vás zanese na planetu Terria, do roku 2546. Dlouholetá konzumace geneticky modifikovaných potravin a znečištění oceánu projevilo svůj zničující vliv na přírodní řetězec planety. Hmyz a obyvatelé oceánu zmutovaly. Staly se silnějšími a inteligentnějšími. A to tak dramaticky, že u některých došlo k abnormálnímu nárůstu IQ dokonce i o 5000%! Původní Terriané jsou považováni za nepřítele číslo jedna. Začíná boj o dominanci. Jedinou nadějí Terrianského druhu jste vy.

KaiJin v plné verzi obsahuje 126 levelů, 3 herní styly (Way of the Eagle, Way of the Tiger, Way of the Dragon) a 3 úrovně obtížnosti. Co se týče výše zmíněných novinek, tvůrci uvádějí například systém zbraní. Ten je navržen tak, že je úzce svázán se ukazatelem života. Hráč má jeden život, který může rozšířit nebo naopak zkrátit podle toho, jakou silou zbraní disponuje. Dále budete mít co do činění s jakýmsi broukem, který bude klást na palubu vaší lodi vejce. Když se jich nebudete okamžitě zbavovat, vylezou z nich další obtížní hmyzáci nebo mutanti. Jinou specialitkou, se kterou se ve hře setkáte je Mega laser (viz obrázek). KaiJin si můžete mimochodem v případě zájmu vyzkoušet. Na jejích oficiálních stránkách je ke stažení 16 MB velká demoverze. Plnou verzi lze tamtéž zakoupit za necelých 25 dolarů.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články