zavřít

Středověké pokračování Shogunu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Activision dnes oficiálně oznámili, že budou v roce 2002 publikovat Medieval: Total War - nejnovější RTS pocházející z dílny Creative Assembly.

Hra by měla být jakýmsi pokračováním oblíbeného, Shoguna: Total War, kde si hráči v době feudálního Japonska vybudovali impérium a účastnili se 3D bitev. V Medieval: Total War si naopak budete moci vybrat jednu z 12 světových velmocí, se kterou se následně pokusíte přepsat historii za pomoci obchodu, diplomacie, hospodaření se zdroji a samozřejmě válečného dobývání. 3D engine, na níž je hra stavěna, podporuje kromě rozmanitého terénu (pouště, hory, lesy) také real-time 3D bitvy s více než 10 000 vojáky a více než stovkou unikátních jednotek (rytíři, pěchota). Jak je z názvu zřejmé, půjde o záležitost zasazenou do středověku, takže k dispozici bude i autentická výzbroj včetně ručnic, luků, děl a katapultů, se kterými se Vaše vojsko pokusí prolomit zdi leckterého opevnění nebo hradu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.