zavřít

Star Trek Online pod drobnohledem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Autoři vesmírné onlinovky ve svých odpovědích poodhalují bližší podrobnosti.

Nedávno znovuodhalený vesmírný Star Trek Online od autorů City of Heroes sbírá publicitu, kde to jde, a brzy po získání obálky posledního čísla Game Informeru se autoři rozhodli odpovědět na několik fanouškovských dotazů prostřednictím svého webu. Co z nich lze vyčíst o samotné hře?
  • Jednotlivé lodě budou typově kategorizovány buďto na křižník, doprovodné plavidlo nebo létající výzkumnou stanici, to se však vztahuje pouze na lodě Federace (např. Enterprise, Defiant nebo Voyager), protože letouny klingonské armády se tomuto třídění vyhnou.
  • Uniformy vaší posádky bude možné všerůzně upravovat v duchu jednotlivých dílů série a nových konceptů/napádů, vždy však jen do té míry, aby stále připomínaly decentní oblečení.

starší obrázky z letošního léta
  • Výběrem své lodě si ještě nutně nezvolíte nucený styl hry, protože při levelupování si naděláte body v libovolných odvětvích a skillech. Kromě toho bude na výkon a účelnost lodi mít vliv i míra upgradů, které ji dopřejete.
  • Na seznamu autoři mají i možnost hrát typicky startrekovské trojrozměrné šachy, možná si však podobné lahůdky nechají až do přídavku.
  • Kdekoliv ve vesmíru najdete zónu určenou pro souboje hráče proti hráči, bude možné sestoupit na planetu a na povrchu podniknout totéž.
Star Trek Online vyjde pro PC, Xbox360 a PS3 nejdříve koncem příštího roku - více v našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Bližší detaily k Star Trek Online  [11.8.2008 12:12 - levis]
Star Trek Online od nových vývojářů a pro konzole  [28.7.2008 11:11 - campercz]
Star Trek Online v novém hávu  [15.12.2007 10:10 - levis]
zdroj: oficiální webstránka & GI

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.