zavřít

Staňte se poldou s Need for Speed Undercover

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak to bude s výběrem vozu a při jaké přiležitosti zapnete sirény? + HW NÁROKY

V čerstvě zveřejněných odpovědích komunitního manažera EA pro nadcházející závody Need for Speed: Undercover se skrývá nečekaně hutná dávka konkrétních informací. Vedle potvrzení těch již z dřívějška (třeba že autoři opravdu nechystají hratelné demo) prozradil následující:
  • V rámci některých módů si budete moci vybrat i policejní auto, zapnout sirénu a vyzkoušet si, jak vám jde stíhání zločinců.

  • Jednotlivé vozy budou roztříděny dle původu výroby na americké, evropské a japonské, přičemž najdete mezi nimi existující modely, nejnovější kusy i různé exotické prototypy.

  • Poškození vozu se bude odvozovat od místa nárazu, rychlosti, váhy srážkového tělesa a materiálu, z nějž byl vyroben trup auta.

sada dnešních obrázků
  • Umělou inteligenci policajtů bude řídit nová technologie Heat and Threat, podle níž vás strážci zákona budou stíhat razantněji a nekompromisněji dle toho, jak vám poroste věhlas a čím dále se ve hře ocitnete.

  • Celková hrací doba kariérního módu se má pohybovat mezi dvaceti až pětadvaceti hodinami, pokud se však rozhodnete splnit všechny nepovinné mise a závody, zabere vám hraní podstatně déle.

  • Ke spuštění budete potřebovat Pentium 4 nebo ekvivalentní procesor na 2.8GHz (3GHz pro Vista), 1GB operační paměti a grafickou kartu s pixel shadery v2.0 (minimálně GeForce 6500, Radeon 9500 a lepší, pouze AGP a PCI Express).
Need for Speed Undercover vyjde 21. listopadu pro PC, Xbox360, PS3, PS2, PSP a Wii, předobjednávejte zde, více v našich dojmech a dalších článcích.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Únik před policií v Need for Speed Undercover  [25.9.2008 20:20 - levis]
Honičky ve videích z Need for Speed Undercover  [18.9.2008 01:01 - levis]
Proč nebýt poldou v Need for Speed Undercover  [13.9.2008 12:12 - levis]
zdroj: diskusní fóra

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.