zavřít

STALKER Clear Sky se hlásí o slovo

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Návrat před události z Shadow of Chernobyl a vzájemné boje mezi frakcemi stalkerů. + 3 OBRÁZKY

Nějaký čas nebylo slyšet o STALKER: Clear Sky neboli nástupci radioaktivní FPS Shadow of Chernobyl (86%, recenze). Její vývojáři z GCC však konečně našli světového vydavatele v Koch Media a při této příležitosti uvolnili trojici nových obrázků.

  • Děj se bude odehrávat před Shadow of Chernobyl s přepracovaným terénem, příšerami i efekty.
  • Vylepšená AI protivníků, kteří se dovedou lépe krýt, cílit granáty nebo třeba držet pistoli v jedné ruce a nějaký předmět v druhé zároveň.
  • Možnost přiřadit se k jedné z bojujících skupin: každá bude sídlit ve vlastní základně, kde najdete jejího vůdce, obchodníka, mechanika apod. Odsud vyrazíte na další mise, přičemž nic vám nebude bránit v tom, kdykoliv kolegy zradit a přejít na druhou stranu. V rámci konkurenčního boje se budou strany přetahovat o několik opevněných bodů.
  • Návštěva ztraceného vědeckého města Limansk, kde se pracovalo na přísně tajných vládních programech. Dnes tu najdete především rozlehlý, opuštěný komplex podzemních laboratoří.
STALKER: Clear Sky vyjde v březnu pro PC (Update) a domácím distributorem nakonec BUDE CD Projekt, který nám sdělil o plánovaném vydání v ČR / v západním světě během srpna 2008 - více o hře v předchozím článku.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.