zavřít

Slovenská RTS State of War: Warmonger

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se dnes podařilo zjistit kolegům z Bonuswebu, slovenští Cypron Studios dokončili pokračování k předloni vydané RTS State of War.

Pod názvem Warmonger tak dostaneme přídavek, nevyžadující originální hru, který nabídne celkem 16 misí, z toho 5 multiplayerových. Vaším úkolem bude získat zpátky 10 území Overmindu (globální obranné sítě Spojené federace sedmi kontinentů), ovládaných Bratrstvem krystalu (Crystal Brotherood) v čele s Rahmanem, kterého je mimochodem také potřeba zlikvidovat. Stejně jako v samotném State of War máte k dispozici pěchotu, letadla, zkrátka úplně všechny typy jednotek.

Cypron Studios slibují na homepage spoustu realisticky vypadajících efektů kouře, mraků nebo světel a také úžasné exploze. Ani hardwarové požadavky nezní nijak přemrštěně. Minimem je Pentium 266, 32 MB RAM (lépe 64), 20MB volného místa na HDD, Windows 95/98/2000 a DirectX 6.1.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.