Singleplayerová RPG/RTS Depths of Peril
zdroj: tisková zpráva

Singleplayerová RPG/RTS Depths of Peril

6. 12. 2006 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Novou role-playing hru s nezanedbatelnou příměsí real-time strategie včera oznámilo malé nezávislé vývojářské studio Soldak Entertainment.

Projekt se jmenuje Depths of Peril a hráč v něm ztvární roli vůdce frakce ochraňující barbarské město známé jako Jorvik. Hra má spočívat v likvidování monster, plnění různých úkolů a zároveň také v soupeření s dalšími frakcemi, které mají v úmyslu Jorvik ovládnout. U Barbarů to totiž funguje tak, že jejich vůdce vzchází ze souboje na smrt.
Abyste dosáhli svých cílů, budete muset umět jednat diplomaticky, uzavírat obchody a když na to přijde, tak sáhnout i po zbrani. Odolávat nepřátelům nebude snadné, a tak byste měli mezi jednotlivými bitvami a nájezdy na jiné barbarské kmeny, pracovat pečlivě na svém zázemí. Kromě toho, ve fantasy světě Depths of Peril bude mít každá akce své důsledky. Když se například nešetrně navezete do silné a agresivní Legie Hrůzy, dočkáte se z jejich strany vyhlášení války a dost určitě i svého konce. Ignorování povstání orků v Černém lese může také přinést jenom potíže. Předpokládaným termínem vydání je první čtvrtletí příštího roku.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články