Sega zajistí invazi Vetřelců (Alien)
zdroj: tisková zpráva

Sega zajistí invazi Vetřelců (Alien)

11. 12. 2006 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vypukne to v roce 2009. Co? První z nové řady invazí vetřelců do herního světa...

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Hollywood Reporter přišel s informací, která potěší určitě všechny fanoušky kultovní sci-fi hororové série o Vetřelcích. Společnost Sega se totiž prý dohodla s 20th Century Fox & Merchandising na tom, že na motivy této ságy se Sighourney Weaver v hlavní roli vyrobí celou řadu her pro PC a konzole příští generace. První z produktů, mezi nimiž má být jak titul žánru first-person stříleček, tak i RPG, má vyjít v roce 2008. Žádný z nich by neměl následovat příběh ani jednoho ze čtyř filmů. Každý má hráčům zprostředkovat zcela nový zážitek zasazený do známého světa a vycházející z jeho historie.

Dále z tiskové zprávy vyplývá, že byli v zájmu vývoje projektů osloveni také hlavní protagonisté filmů, včetně již zmíněné Weaverové nebo Lance Hanriksena, zda-li by nechtěli oživit své filmové role propůjčením svých podob a hlasů herním postavičkám. Jak se k danému návrhu hvězdy postavily, zatím ale nevíme.

Update: Dodatečně objevivší se oficiální tisková zpráva obsahuje poněkud odlišný termín co se týče plánovaného vydání první z her, a to rok 2009.

Update 2: Odhaleni vývojáři Aliens her: RPG udělá Obsidian Entertainment (KoTOR2/NWN2) a FPS s vetřelci kutí Gearbox Software (autoři série Brothers in Arms).

zdroj: Firingsquad

korgull

Nejnovější články