zavřít

Ruční triky v arkádě Bionic Commando

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak uplatníte bionickou ruku v džungli, která díky větvím a skalním výběžkům přímo vybízí ke zhoupnutí se?

Původem arkádová third-person akce Bionic Commando bude postavená na bionické ruce hlavního hrdiny, díky níž se budete moci houpat snad ještě lépe než Spider-Man. Jak dokazují nové záběry z hraní na GDC, ne celá hra bude zasazena do městského prostředí: naopak, nově předvedená džungle působí jako vhodné prostředí díky spoustě větví, skalních výběžků a kořenů, které přímo vybízí k zhoupnutí se.


Vzhledem k častému výskytu různých propastí a z videa vyplývající skutečnosti, že zhoupnutí se nemusí vždy nutně povést, je pochopitelně dobré vědět, jaká zranění utrpíte při pádu z výšky. Hrdina Nathan Spencer je biologický experiment a jako takový pochopitelně snese víc než obyčejný smrtelník: vývojáři se však nechali slyšet, že tento systém ještě možná přehodnotí, aby se pády znatelněji podepsaly na Nathanově zdraví.

V druhé části videa uvidíte opět futuristickou metropoli, tentokrát ve více saturovaných konturách a modré barvě (prý reakce vývojářů na přání fanouškovské komunity). Podobně jako v Gears of War vás hra občas vybídne, abyste zaostřili na nějakou událost v dálce: v tomto případě na konci ulice padá gigantický mrakodrap, což je i z uctivé vzdálenosti velký zážitek. Protože jde o jednu z úvodních úrovní, Nathan ještě nedokáže svojí rukou uchopit všude se povalující vraky aut a házet s nimi po nepřátelích: tato schopnost přibude až v pozdějších fázích.


Bionic Commando - GDC '08 záběry z hraní

Vzhledem k chvástání Microsoftu o miliardě splněných Achievements se nelze divit, že tyto úkoly nebudou chybět ani v Bionic Commando: dokonce se jich dočkáte i ve verzích pro PC a PS3. Většinou půjde o zkoušku přesnosti vaší mušky či akrobatických dovedností ("zhoupni se desetkrát za sebou"), pokud však obstojíte i v nejnáročnějších, hra vaši postavu odmění extra schopnostmi.

Bionic Commando vyjde koncem roku pro PC, X360 a PS3 - více v předchozím zpravodajství:

Zamávejte s nepřítelem v Bionic Commando  [14.12.2007 16:16 - levis]
Bionic Commando - rukama proti teroristům  [21.10.2007 15:15 - levis]
První trailer z remaku Bionic Commando  [17.10.2007 20:20 - levis]
Odhalení remaku Bionic Commando  [16.10.2007 09:09 - levis]
zdroj: Gamespot, IGN, Gametrailers

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.