Rozšlápněte protivníkův obličej v Gears of War 2
zdroj: Archiv

Rozšlápněte protivníkův obličej v Gears of War 2

30. 5. 2008 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

A kdyby ani to nestačilo, autoři mají připravenou celou řádku ještě brutálnějších zabití. + 16 OBRÁZKŮ

Zvětšit zdroj: Archiv To hlavní o multiplayeru Gears of War 2 jste se mohli dočíst již naposledy, přesto dnes vedle dávky šestnácti screenshotů právě ze síťové hry víme zase o něco víc. Třeba můžeme opravit trochu nepřesnou definici módu Wingman, ve kterém se hráči v každém týmu rozdělí na dvojice stejných postav (dva Marcusové, dva Domové, dva náčelníci Locustů atd). Hrát se bude samozřejmě na fragy, ale pouze mezi jednotlivými dvojicemi: cílem dvou Marcusů v týmu A bude zabít co nejvíckrát dva opačné Marcuse v protější skupině B.

Pokud protivníka (jak v sólo kampani, tak online) srazíte na zem, budete mít na výběr, zda ho odstřelit z dálky nebo se přiblížit a vyzkoušet nějakou popravčí metodu. Buďto si vaše postava nepřítele obrátí na záda a rozšlápne mu obličej, rozmlátí jej na kusy svou zbraní (třeba brokovnicí použitou jako golfovou holí), popadne jej a použije jako živý štít, nebo vyzkouší speciální pohyb lišící se postavu od postavy. Člen armády COG rozdrtí protivníkův obličej vlastními pěsti, Locust protihráči urve ruku a umlátí ho s ní k smrti. A to nejlepší na konec: napíchnout oběti hlavu na čepel a pak ji odkopnout jako fotbalový míč.

obrázky odstraněny na přání MS

Ptáte se, jak se proti podobným případům bránit? Když se ocitnete na zemi, většinou už budete mlít z posledního, takže toho proti nepříteli moc nezmůžete. Něco jiného však nastane v případě, kdy náhodou v ruce budete držet granát, protože ten půjde v poslední vteřině hodit protivníkovi pod nohy a vzít jej na onen svět s sebou. A pokud vás protihráč ušetří, budete moci buďto požádat spolubojovníky o pomoc nebo se zkusit doplazit do úkrytu, byť za sebou necháte pořádnou kaluž krve.

Co se týče map, ze starých známých míst se vrátí minimálně přepracovaná Gridlock a Subway. Dvojici nových lokací můžete vidět na jednom z obrázků, předvádějících vlevo mapu Security (se supersilnými zbraněmi schovanými za laserovým plotem) a napravo River s dvojicí věží a mostem, kde bude třeba si dávat pozor na odstřelovače. Zvětšit zdroj: Archiv

Gears of War 2 vyjde pro Xbox360 koncem roku - více v našem mega-preview a dosavadním zpravodajství:

První info o multiplayeru Gears of War 2  [26.5.2008 11:11 - levis]
Inovace v Gears of War 2  [14.5.2008 12:12 - levis]
Strhující video z hraní Gears of War 2  [10.5.2008 10:10 - jd]
Pohlednice z Gears of War 2  [16.4.2008 22:22 - levis]
Gears of War 2 v Game Informeru  [8.4.2008 14:14 - levis]
zdroj: EGM

Nejnovější články