zavřít

Rozbíjení čumáků ve FaceBreaker

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Arkádový box bude přímo vybízet k pořádné deformaci obličeje: ale pozor, jen z legrace!

Arkádový box FaceBreaker od EA neusiluje o to, stát se věrohodným simulátorem, ani si v něm nebude snadné jen tak vybít zlost: hrozí, že byste se totiž zakuckali smíchy. Alespoň tak si to představuje producent hry Todd Batty, když popisuje dva možné způsoby, jak ve hře dosáhnout vítězství: buďto hrát na klasický knock-out nebo se soustředit na druhý způsob a pokusit se protivníkovi zdemolovat obličej, jak to jen půjde.


Ovšem, budou-li postavy během utkání mluvit v duchu nové ukázky renderování obličeje, nebude třeba se zrovna nechat dvakrát přesvědčovat. Ale protože celá hra bude vyvedená v celshadované grafice a míří především za zábavou, nebude tu téct krev ani se nebudou ukusovat ucha, jak to má ve zvyku Mike Tyson: i demolování protivníkova ksichtu má být především velká švanda.


FaceBraker- Face Rendering video

A protože Facebreaker je určen široké hráčské veřejnosti, bude tomu odpovídat i jednoduchý ovládací systém. Samozřejmě, jak už tomu bývá, náročnější hráči dostanou příležitost se naučit složitá komba a důsledné triky. Ve hře dále nebude chybět možnost importovat si vlastní fotku a nalepit ji boxerovi na obličej, čímž celá věc s deformací tváře nabere ještě osobnějšího rázu. Pokud si stále nedokážete představit, jak to bude vypadat, mějte strpění: první záběry z hraní totiž autoři slibují ještě letos na jaře.

Facebreaker vyjde letos na podzim pro X360, PS3 a Wii - více v předchozích článcích:

Facebreaker - box s házením sendvičů  [6.3.2008 10:10 - levis]
Videa: The Path, Army of Two, Facebreaker  [16.2.2008 13:13 - jd]
Oznámení FaceBreaker  [31.1.2008 14:14 - levis]
zdroj: Tech2

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.