Risen 2 představuje lodního doktora Bonese
zdroj: Archiv

Risen 2 představuje lodního doktora Bonese

22. 3. 2012 10:53 | Preview | autor: Aleš Smutný |

Jedním z dalších společníků, kteří vás budou moci doprovázet na dobrodružstvích v Risen 2: Dark Waters, je palubní felčar jménem Bones.

Ano, Trekkies správně zbystřili, je to doktor na lodi a jmenuje se Bones. Nicméně tady asi většina podobnosti s McCoyem končí. Původně byl Bones felčarem na úplně jiné lodi a byl celkem příčetný.


Jenže kolegové jej podrazili a vysadili na opuštěném ostrově. Tam dlouho přežíval v nehostinném prostředí a strádal na mysli i na duchu, tedy až do chvíle, kdy jej zachránili domorodci ze zálivu Maracai. Ti jej vyléčili, co se týče tělesné stránky, ale už ne té duševní. Co se tedy stalo?

Bones je totiž mírně řečeno nepříčetný. Horečka a různé infekce u něj vyvolaly silnou paranoiu, strach ze smrti (ani se mu nemůžeme divit), přeludy a to vše okoření náhlými výbuchu vzteku. Pravda, cholerickou povahu se svým startrekovským kolegou také sdílí. V tomto nezáviděníhodném stavu jej najdete vy v roli bezejmenného hrdiny. A bude na vás, vysvětlit téhle nepříčetné trosce, že ještě není čas všechno zabalit a že by se vám na cestách docela hodil.

Nejnovější články