zavřít

Republic Dawn: The Chronicles of the Seven

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jednou z nejočekávanějších strategií roku 2003 byla hra s názvem Republic: The Revolution, kterou do ČR přinesla společnost Cenega.

V naší recenzi si vysloužila pěkných 70 %. Její tvůrci, vývojářský tým Elixir Studios (mj. Evil Genius), se teď rozhodli oznámit, že se na ní chystají navázat novým titulem - Republic Dawn: The Chronicles of the Seven. Spolupracují na něm se specialisty na masivně multiplayerové online hry, společností Nicely Crafted Entertainment.

Republic Dawn: The Chronicles of the Seven (jde však pouze o pracovní název) se nemá objevit dříve než v roce 2007. Její děj bude zasazen do světa vzdálené galaxie, vytvořeného za použití technologie AliceServer od společnosti Nicely Crafted Entertainment. Grafickou technologii poskytnou sami Elixir Studios. Obě firmy pak budou spolupracovat na vytvoření nového enginu zvaného Artificial Life.

Republic Dawn: The Chronicles of the Seven má být tedy masivně multiplayerovou online hrou. Konkrétně prý to bude vesmírná hra pojatá z perspektivy vlastního pohledu. Příběh má pojednávat o jakési nevyvinuté společnosti zničené nečekaným útokem. Úkolem hráče bude obnovit republiku, k čemuž mu mají pomoci politická, ekonomická a vojenská rozhodnutí.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.