zavřít

Railroad Tycoon III oficiálně potvrzen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Take Two, respektive Gathering of Developers a jejich interní studio PopTop Software dnes konečně potvrdili práce na dalším díle budovatelské strategie z prostředí železnic - Railroad Tycoon III.

Hra by měla být dokončena a vydána letos na podzim a narozdíl od dvojky bude zpracována kompletně ve 3D, ale zatím nejsou k dispozici žádné obrázky. Námět a obsah zůstanou v zásadě stejné jako minule - vaším úkolem bude vytvořit vláčkové impérium, jehož počátky spadají do zlaté éry železnic a které končí v moderním věku rychlovlaků. Kelly Sumner z Gathering of Developers říká, že Railroad Tycoon III bude postaven na principech původních dílů, které si získaly velkou oblibu, a že půjde o jeden z nejlepších budovatelských titulů, které současný trh tycoonů může vůbec nabídnout.

zdroj: HomeLan, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.