První info o Battlefield 2142: Northern Strike
zdroj: tisková zpráva

První info o Battlefield 2142: Northern Strike

18. 1. 2007 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Špióni jsou vždy o krok napřed a hovoří o datadisku pro BF2142 s bitvami poprvé v městském prostředí.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Pokud si nějací vtipálci z fanouškovské stránky Planet Battlefield nechtěli pouze udělat legraci ze všech dalších podobně postižených příznivců akční série společností Digital Illusions a EA a nedali si tu práci s vytvářením zdařilého falsifikátu, pak se jim povedl skutečně parádní úlovek, když po přihlášení se do uživatelského systému homepage pro Battlefield sejmuli obrazovku ve veřejném sektoru momentálně neexistující části oficiálního portálu titulu, která je zasvěcena dosud neoznámenému addonu (booster packu) pro multiplayerovou sci-fi střílečku Battlefield 2142.

Podle obrázku by se měl přídavek jmenovat Northern Strike. Akce se v něm má spolu s jednotkami PAC přesunout do zasněžených oblastí severní a střední Evropy a soustředit se především na pěchotu. K dispozici by měly být tři nové mapy. Jedna vás prý zavede do Alp, druhá do někdejšího dějiště 2. světové války - na most u Remagenu a třetí, zahalená do temného závoje noci, do Lipska. Dále byste se s ním měli dočkat dvou nových vozidel, deseti nových odměn a stejného počtu nových předmětů. Dalším překvápkem by mělo být vůbec první uvedení Titan módu na mapu v městském prostředí. K vydání Northern Strike má dojít už letos na jaře.

Update - EA datadisk dle očekávání oficiálně potvrdili, uvolnili první screenshot přímo ze hry a v pátek má následovat trailer.

zdroj: Firingsquad

korgull

Nejnovější články