První dojmy z Joint Operations už zítra
zdroj: tisková zpráva

První dojmy z Joint Operations už zítra

17. 7. 2003 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Je tomu teprve týden, co NovaLogic oficiálně oznámili novou taktickou akci Joint Operations podobnou Delta Force: Black Hawk Down, a už zítra si na Tiscali Games budete moci přečíst opravdové první dojmy z betaverze.

JOJoint Operations: Typhoon Rising zdroj: tisková zpráva Proč opravdové? V tomto případě má totiž spojení "první dojmy" hned dvojí význam - jednak to budou postřehy Kate z několikahodinového hraní v sídle Cenegy a současně s tím název článku vyjadřuje i fakt, že žádný jiný herní magazín ve světě ještě nic podobného nepřinesl. Zde je krátká ukázka:

    Co se týče vozidel, budete mít v jejich ovládání tentokrát opravdovou volnost. Podobně jako v datadisku Delta Force: Team Sabre, i v Joint Operations budete volně pilotovat a řídit vše, co vám vývojáři postaví do cesty. Tedy, téměř vše, rybářské bárky na břehu řeky se mi rozhýbat nepodařilo. Klidně se budete moci ujmout například role pilota, zatímco vaši kolegové pokropí veteš na zemi dávkami ze samopalů.

    Na mapě Jungle_SP jsem se se svým týmem prodírala džunglí, oddělala pár nepřátel, klepajících se zimou u sudu, ve kterém hořel oheň (mimochodem - neskutečně četný prvek) a pokračovala směrem k řece. U vody jsem zaslechla divný zvuk. Něco šedého se batolilo kousek ode mě. Zřejmě krokodýl. Pokud si vzpomínáte, tohle zvířátko se už mihlo i v jedné misi v DF:BHD a bude příjemným zpestřením též v Joint Operations. Šipka nás na druhém břehu navedla až ke zřícenému a již zarostlému vrtulníku, kde pokračovala celkem obvyklá řežba... [více zítra]
A když už jsme u výhledu do blízké budoucnosti, možná vám přijde vhod informace, že o víkendu na našem webu vyjdou mnoha čtenáři žádané dodatečné tipy pro GTA: Vice City nebo první díl detailního návodu pro Star Trek: Elite Force 2.
zdroj: vlastní

jd

Nejnovější články