zavřít

Predátor znovu v akci v Concrete Jungle

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konzolová inkarnace (PS2, Xbox) Predator: Concrete Jungle se sice měla dostat na trh už v průběhu předešlého roku, ale budeme se tvářit, že tohle zpoždění kvitujeme s tím, že se v mezidobí podařilo hru vyladit.

Takže se snad nedočkáme podobných herních průšvihů, jaké v nedávné minulosti mají na triku stejně kultovní brandy Terminátor a Robocop.
Ve zdejší hře se máte stát samotným Predátorem (připomínka PC hitu Alien vs Predator 2), s nímž si za jeho pobytu na Zemi projdete dvě časové roviny - třicátá léta nejprve dvacátého a potom jedenadvacátého století. Příběh přitom má poodhalovat více z historie a univerza těchto mimozemských tvorů, nicméně náplň téhle third person akce bude v obou partech dojemně shodná. Boj se zločineckým syndikátem, jehož lídr si položil laťku po čertech vysoko - zlikvidovat všechny Predátory.


Dočkáte se klasické zbraňové výbavy (wristblades, plasmacaster, combistick, speargun a smart disk) a unikátních schopností, mezi něž patří čtyři módy vidění (thermal scan, neuro scan, prey scan a tech scan). V tomto kontextu ještě padla zmínka o propracovaném soubojovém modelu, který má nabízet několik různých stylů v závislosti na faktu, s jakým typem oponenta máte zrovna tu čest.

V souvislosti s filmovým Predátorem, resp. naposledy do kin uvedeným, podle mého názoru nepovedeným snímkem Alien vs Predator bych rád upozornil sic na starší, ale docela povedené tématické ohlédnutí za vystoupením těchto ikon v herním průmyslu, stejně jako za jejich dosavadní kariérou na celuloidu. Rozhodně stojí za přečtení!
zdroj: WP, PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.