zavřít

Pozor na bonzáky v Need for Speed Undercover

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ostatní řidiči na dálnici nebudou mít slitování, pokud vás uvidí porušovat předpisy. + DALŠÍ DVA TRAILERY

U příležitosti sady dalších obrázků a dvou nových filmečků navazujeme na nedávný informační boom k závodům Need for Speed Undercover doplňujícími střípky:
  • Celé město bude přístupné od začátku, přičemž co do rozlohy vám jeho projetí z jednoho konce na druhý zabere něco k osmi minutám i při rychlosti 260km/h.

  • Obyčejní řidiči kolem vás budou reagovat na změny světel, přibržďovat u retardérů a pakliže vás uvidí porušovat dopravní předpisy, někteří na vás dokonce i zavolají policii.

  • Ve hře nebude střídání dne a noci, všechny závody se tak budou odehrávat za tzv. hollywoodské magické hodiny, za časného rána s ostrým sluncem a nasvícením trochu jako z televizního seriálu 24.
  • Opět se vrátí Photo Mode, tentokrát s významnějšími úpravami plus integrovaným nahráváním přímo na oficiální servery.

  • Součástí multiplayerové části bude program Punkbuster a další anticheatovací opatření, např. že statistiky budou ručně kontrolovat jednotliví komunitní manažeři.

Need for Speed Undercover rychlý trailer s dálniční honičkou - stažitelná verze (84 MB, HD)


Need for Speed Undercover - Renault trailer

Need for Speed Undercover v Evropě vyjde 21. listopadu pro PC, Xbox360, PS3, PS2, PSP a Wii, předobjednávejte zde, více v našich dojmech a dalších článcích.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Únik před policií v Need for Speed Undercover  [25.9.2008 20:20 - levis]
Honičky ve videích z Need for Speed Undercover  [18.9.2008 01:01 - levis]
Proč nebýt poldou v Need for Speed Undercover  [13.9.2008 12:12 - levis]
zdroj: diskusní fóra

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.