Pohádkový svět v Kingdom Hearts II
zdroj: tisková zpráva

Pohádkový svět v Kingdom Hearts II

3. 5. 2005 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Koncem roku bychom se na PS2 měli z dílen Square Enix dočkat pokračování jejich komerčně úspěšného akčního RPG (údajně 4 miliony celosvětově prodaných kopií) Kingdom Hearts (homepage), v němž se znovu objeví vydatná porce hrdinů a postav mimo jiné známých ze série Final Fantasy či z produkce Walta Disneye.

Příběh bude přímo navazovat na předchozí herní kapitolu a v hlavní roli se opětovně představí Sora, po jehož boku budou Goofy a kačer Donald bojovat proti záhadné rase temných bytostí (Heartless).

V téhle souvislosti je zajímavé info, že hra bude v některých ohledech temnější a vážnější, nicméně stále si ji dobře užije i pařanský potěr. Podle všeho budete moci ocenit špičkový dabing se známými hlasy z minulosti (Soru v jedničce namluvil Joel Osment), který stejně co herní koncept má zůstat zachován. Nadějete se obhlídky starých lokací, jakož i zcela nových fantastických světů…

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hlavní změny se má však dočkat kamerový systém, na něhož byly předtím velké a nutno poznamenat, že oprávněné stížnosti. Má tu být více mini-her a událostí, vylepšený soubojový model a v něm nové dispozice ústředního protagonisty, který vyjma častých střetů bude muset uplatnit svou šikovnost a odolnost při kreacích ušitých plošinovkovou jehlou. Zatím se zdá, že se tahle fúze líbí všem zainteresovaným, tedy včetně hráčů, takže tvůrcům držme nejeden palec.
zdroj: KingdomHearts2.net, Gaming-Age

martin

Nejnovější články