zavřít

Podrobnosti o nové hře X-Men 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové filmové série X-Men se už jistě nemohou dočkat jejího chystaného pokračování (trailer).

Jak se dalo čekat, to nezůstane bez odezvy ani v herním průmyslu, ostatně před časem jsme vás informovali v rámci krátkých zpráv o tom, že nakladatelství Marvel prodloužilo společnosti Activision licenci na tuto sérii až do roku 2017. A ta teď pochopitelně chystá na motivy třetího filmového dílu super-ságy také hru. Podrobnosti o ní zjistil tištěný magazín Game Informer.

Hra X-Men 3 je vyvíjená v dílnách týmu Z-Axis. Její scénář, který nebude striktně kopírovat příběh filmu, nýbrž jej široce rozvine, má na svědomí mj. i Chris Claremont, který je autorem Marvelovských komiksů X-Men ze 70. - 80. let minulého století. X-Men 3 bude pojata z perspektivy třetí osoby a bude zahrnovat postavu Wolverina, Nightcrawlera i Icemana. Všichni tři budou hratelní. Vydání titulu je naplánováno na stejné období, kdy se má na plátnech kin objevit i film, tedy na květen 2006. Těšit se mohou majitelé konzolí, a ti s PC a Xboxy 360 obzvlášť, protože prý je čeká mnohem lepší vizuální zážitek.

zdroj: GameCloud

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.