zavřít

Podrobnosti o hororovém Silent Hill 4

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konami dnes zprovoznili homepage ke své chystané hororové akční adventuře Silent Hill 4: The Room.

Kromě základních informací si na ní můžete prohlédnout i několik nových screenshotů, které jsou bohužel v dost titěrném rozlišení. Čím nás tedy Silent Hill vyděsí počtvrté? Hlavní postavou bude po mladé Heather z třetího dílu nově muž, tentokrát jménem Henry Townshend. Ten se hned na začátku ocitne uvězněný ve svém bytě, který kromě něj - jak ke své hrůze brzy zjistí - obývá i nejhorší zlo.


O co konkrétně půjde a proč se věci takto mají bude Henry zjišťovat v alternativních světech, do kterých se dostane pomocí speciálních portálů. V nich pak spolu s ním navštívíte taková místa jako třeba vězení, hotel nebo temný les. A jak už je v sérii obvyklé, setkáte se rovněž s řadou záhadných postav. Základní herní styl by měl zůstat stále stejný, i když se v Silent Hill 4 pochopitelně objeví celá řada nových monster, jako jsou třeba duchové, kteří na vás mohou zaútočit skrz zdi.

Na homepage je zatím hra avizována pouze pro Playstation 2 a Xbox, ovšem stejně všichni tiše počítají s pozdější konverzí i pro PC, podobně jako v případě předchozích dvou dílů. Dnes jsme také vyměnili některé starší scany za ekvivalentní obrázky ve vyšším rozlišení a pokud je chcete vidět, klikněte sem. Silent Hill 4 se má na konzolích objevit někdy koncem roku 2004.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.