zavřít

Piráti, kouzla a boje ve Voodoo Islands

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Němci ze Spiritu a KOCH Media chystají v současnosti zajímavě laděnou akční hru s názvem Voodoo Islands.

V ní se vžijete do role piráta, a aby toho nebylo málo, budou celý příběh ovlivňovat i různá tajemná kouzla voodoo. Běžnou součástí dne takového mořského vlka není jen přepadávání lodí, ale také prozkoumávání ostrovů, hledání pokladů cizích a schovávání těch vlastních. Během cest po "svém území" - karibských ostrovech - narazíte jak na nebohé obchodníky, tak i na nebezpečné kanibaly, popřípadě dotěrné dobyvatele Jejího veličenstva.


nové obrázkykompletní galerie

Plavidla mají mít díky vlastnímu 3D enginu dobře zpracovaný model poškození, což přímo pobízí k různým námořním bitvám. I u těch však bude platit "bez magie ani ránu". Ovšem ani voodoo nepomůže tam, kde chybí materiál, a proto budete muset čas od času zavítat za jakýmsi překupníkem, který vám prodá zbraně, střelivo a samozřejmě to nejdůležitější - rum. Voodoo Island si budete moci zahrát až proti sedmi přátelům, přes LAN i internet. Těsně před vydáním hry (listopad 2002) tu máme ještě sadu pěkných obrázků původem z homepage.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.