zavřít

Payback: zločincem jako v Grand Theft Auto

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V nové akční hře Payback od Apex Designs si máte vyzkoušet, jaké to je být skutečným kriminálníkem.

Sami autoři přiznávají, že se hodně inspirovali v prvních dílech slavné série Grand Theft Auto, ale jedním dechem hned dodávají, že se ji snaží nejen vyrovnat, ale dokonce i předčít. Příběh Payback je nelineární a k dokončení úrovně potřebujete pouze získat stanovený počet bodů. Jak tyto body získáte závisí jen na vás. Můžete jednoduše dělat to, co vám váš šéfík nařídí, odhalovat tajné mise nebo se prostě pustit do šílené zabijácké jízdy.


nové obrázkykompletní galerie

Autoři slibují, že v Paybacku naleznete mnoho ukrytých překvapení, takže pokud prý chcete najít všechna, rozhodně to nezvládnete na první pokus. Celkově se máte podívat do třech rozlehlých měst, kde vás čeká velké množství řiditelných vozidel jako jsou auta, náklaďáky, autobusy nebo čluny. Setkat byste se ale měli i s raritami typu tank.

Herní engine Paybacku podporuje několik druhů mapování, realistické chování předmětů, realistické stínování a trojrozměrný zvuk. Veškeré exploze by měly být vyobrazeny velmi přesvědčivě, pohyb postav je pak založen na technologii motion-capture. Payback zatím vyšel pro Amigu, ale připravují se i jeho verze pro GameBoy Advance, Macintosh a samozřejmě PC. Verze pro operační systémy Windows a Linux má obsahovat i multiplayer do výše čtyř hráčů.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.