Oznámení upírské akce BloodRayne 2
zdroj: Archiv

Oznámení upírské akce BloodRayne 2

30. 10. 2003 23:23 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Pokud se vám líbila letos vydaná third-person akce s krásnou upírkou v hlavní roli Bloodrayne, jistě uvítáte i ohlášení jejího pokračování, jednoduše pojmenovaného jako Bloodrayne 2.

bloodrayne zdroj: Archiv Podle marketingového viceprezidenta Majesca, Kena Golda, je druhý díl celkem logickým vyústěním úspěchu, který si původní hra získala a ze kterého chce těžit též připravovaný film. Hlavní hrdinkou pokračování pochopitelně opět zůstává napůl člověk a napůl vampýrka BloodRayne, která se projeví mnoha efektně vypadajícími bojovými kousky, novými pohyby (včetně přidaných komb) i dalšími vražednými schopnostmi.

Příběh bude zasazen do zajímavých prostředí moderního velkoměsta, ve kterém se střetnete s celou škálou dosud neviděných nepřátel. Těšit se můžete též na nové modýlky, které svůdná hrdinka obleče. Tvůrci slibují předělanou fyziku a nově nasnímané pohyby pomocí technologie motion-capture, hra sama však poběží na stejném, byť údajně dost vylepšeném, engine. Do Bloodrayne 2 by se měla vrátit také většina typických herních prvků z jedničky, jmenovitě například Blood Rage nebo Aura Vision (podrobné vysvětlení v recenzi). Více se o BloodRayne 2 dozvíte již brzy z této čerstvě spuštěné oficiální stránky, kde se ale můžete zaregistrovat již teď. Hra od vývojářů z Terminal Reality se objeví v říjnu 2004, a to pro PC, PS2 i Xbox.

zdroj: Worthplaying

kate

Nejnovější články