zavřít

Oznámení upírské akce BloodRayne 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud se vám líbila letos vydaná third-person akce s krásnou upírkou v hlavní roli Bloodrayne, jistě uvítáte i ohlášení jejího pokračování, jednoduše pojmenovaného jako Bloodrayne 2.

Podle marketingového viceprezidenta Majesca, Kena Golda, je druhý díl celkem logickým vyústěním úspěchu, který si původní hra získala a ze kterého chce těžit též připravovaný film. Hlavní hrdinkou pokračování pochopitelně opět zůstává napůl člověk a napůl vampýrka BloodRayne, která se projeví mnoha efektně vypadajícími bojovými kousky, novými pohyby (včetně přidaných komb) i dalšími vražednými schopnostmi.

Příběh bude zasazen do zajímavých prostředí moderního velkoměsta, ve kterém se střetnete s celou škálou dosud neviděných nepřátel. Těšit se můžete též na nové modýlky, které svůdná hrdinka obleče. Tvůrci slibují předělanou fyziku a nově nasnímané pohyby pomocí technologie motion-capture, hra sama však poběží na stejném, byť údajně dost vylepšeném, engine. Do Bloodrayne 2 by se měla vrátit také většina typických herních prvků z jedničky, jmenovitě například Blood Rage nebo Aura Vision (podrobné vysvětlení v recenzi). Více se o BloodRayne 2 dozvíte již brzy z této čerstvě spuštěné oficiální stránky, kde se ale můžete zaregistrovat již teď. Hra od vývojářů z Terminal Reality se objeví v říjnu 2004, a to pro PC, PS2 i Xbox.

zdroj: Worthplaying

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.