zavřít

Oznámení Ultima Online: Kingdom Reborn

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příští rok to bude 10 let, co došlo k otevření bran do virtuálního světa masivně multiplayerové hry Ultima Online a zřejmě i kvůli této příležitosti chystá Electronic Arts spolu s EA Mythic (bývalé Mythic Entertainment) pro rok 2007 něco, co lze považovat nikoliv za pouhé rozšíření, ale spíše rovnou o kompletní znovuzrození hry.

zdroj: Archiv

Projekt je pracovně nazýván Ultima Online: Kingdom Reborn a nejen že je stavěn na úplně novém grafickém enginu, ale zároveň hráčům nabídne také nový uživatelský interface a ošizeni nakonec nebudete ani o nový obsah.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Podrobnosti o novinkách v Ultima Online: Kingdom Reborn zahrnutých, bychom se měli dozvědět ještě letos. Obecně tisková zpráva zmiňuje, že se dočkáte nové hratelné rasy a různých přídavků a vylepšení co se týče epických soubojů s monstry, nebezpečných podzemních chodeb, systému PvP, tvořivého navrhování bydlení, řemesel i mnoha dalších věcí, které dělají Ultimu Online tím, čím je.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.