Oznámení UEFA Champions League 06-07
zdroj: tisková zpráva

Oznámení UEFA Champions League 06-07

12. 1. 2007 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Electrnic Arts dnes oznámila, že se chystá letos v březnu uvést na herní trh nový ročník jediné oficiálně licencované hry fotbalového turnaje UEFA - UEFA Championship League 2006-2007.

Hra je vyvíjena pod značnou EA SPORTS studiem v kanadském Vancouveru a má vyjít ve verzích pro PS2, X360, PSP, mobilní telefony a také pro PC. Ukázky, které vám nyní nabízíme, jsou vytípány z verze pro PS2.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Vedle tradičního způsobu hraní, v jehož rámci můžete provést svůj oblíbený tým od kvalifikace až k vítězství při finále virtuální verze UEFA, se můžete těšit i na nový UEFA Champions League Challenge s možností rekonstrukce klasických momentů historie tohoto šampionátu. Majitelé verze pro X360 se dočkají herního systému s plynulejším systémem pohybu hráčů, díky němuž budou moci snáze uskutečnit některé ráznější akce s míčem, který bude mnohem citlivěji reagovat na každičký dotek a disponovat vlastní fyzikou. Hra pro X360 bude navíc v Ultimate Team módu obsahovat také zvláštní systém virtuálního sbírání karet, prostřednictvím nichž si budete moci vytvořit vlastní tým.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články