zavřít

Oznámení Tiger Woods PGA Tour 09

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos pod dohledem osobního trenéra a s lepšími online funkcemi. + PROČ EA SPORTS KONĆÍ S PC VERZEMI?

Když prezident EA Sports Peter Moore před pár týdny řekl, že končí s PC verzemi sportů, věděl, že tím naštve spoustu lidí, ale myslel to smrtelně vážně. Po Madden NFL 09 je jasné, že letos pro osobní počítače nevznikne ani právě ohlášený nový ročník golfu Tiger Woods PGA Tour 09. Vyjde pouze na konzolích Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, Sony PSP a Nintendo Wii.

V rozhovoru pro GameDaily to Moore nazval běžným obchodním rozhodnutím a zdůvodnil mj. klasicky pirátstvím, kvůli němuž na PC verzích dokonce prodělávají (není skutečnou příčinou spíš to, že PC verze jsou poslední roky negativně hodnocené kvůli old-gen verzi a minimu inovací?). Moorovi jde také o dobro vývojářů, kteří hry navrhují pro využití obřích obrazovek a sociální interakci v obývácích. Možná prý příští rok zkusí přinést na PC sportovní tituly, k nimž přistoupí úplně jinak a pojmou je odlišně. Ale zpátky ke golfu, na jehož ročníku 09 vyzdvihli EA následující novinky:

  • Dynamická a personalizovaná hratelnost pod dohledem osobního trenéra Tigera Woodse. Hank Haney bude radit nováčkům i profíkům po každém odpalu, v závislosti na vámi podávaném výkonu.
  • Přidaná hřiště: Gary Player CC, Sheshan Golf & CC, Wolf Creek Golf Club, Arnold Palmer's Bay Hill Club & Lodge a Wentworth Golf Club.

  • Intuitivnější, upravená služba GamerNet pro sdílení nahrávek, s denními žebříčky a výzvami sednoucími přesně vašemu individiálnímu stylu.
  • Možnost vyladit hole pro maximalizování švihu (viz trailer).
  • Úplně nová technologie pohánějící online hru, která s funkcí Simultaneous Play dovolí čtyřem lidem hrát tu samou jamku souběžně, což podpoří soutěživého ducha a zrychlí síťová klání.

Tiger Woods PGA Tour 09 trailer

Vývojářem opět pobočka EA Tiburon, datem vydání 26. srpen 2008 - více časem na homepage.
zdroj: PR, VE

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.