Oznámení Stormrise od autorů série Total War
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Stormrise od autorů série Total War

10. 7. 2008 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Zbrusu nová sci-fi RTS s planetou po atomové válce a vrstvením jednotek pro změnu vertikálně.

Australské studio vývojářů z Creative Assembly (autorů série Total War) dnes oznámilo svůj nejnovější projekt, konzolovou strategii Stormrise. Namísto odtažitého ovládání vojsk z výšky budete bitvy sledovat přímo z úrovně jejich očí, což má mít za následek větší zaangažovanost a lepší prožitek z celé věci.

Vedle toho je důraz kladen na vertikální umístění jednotek, které budete moci ovládat ve vzduchu, posílat na střechy budov a dokonce i pod zem, zkrátka tak, aby se vždy nacházely v několika vrstvách nad sebou. Samozřejmostí je spousta vozidel, letounů i mutací helikoptér a z jiného soudku také ovládací systém přímo šitý na míru konzolovým ovladačům.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Příběh pak bude zasazen na naší matičku Zemi, zničenou nějakou katastrofou před mnoha století (nejspíš atomovou válkou). Z popela povstanou dvě proti sobě válčící frakce Echelon, potomci jakýchsi nadlidí s vyspělou technikou, a Sai, žijící v kmenových svazcích a ovládajících schopnost přizpůsobit si prostředí.

Z přiložených screenshotů bych to ostatně viděl na přímou konkurenci podobně koncipovaného EndWar, byť je autorům nutno přiznat jistou dávku inovace. A pokud je následující trailer opravdu zachycen přímo v herním enginu, pak se máme na co těšit i po grafické stránce..

zdroj: Archiv


Stormrise trailer v nízké kvalitě

Stormrise vyjde u Segy příští rok pro Xbox360 a PS3 - více již brzy na homepage.
zdroj: Gamersyde & tisková zpráva

levis

Nejnovější články