zavřít

Oznámení Star Academy a Raging Tiger: SKW

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dvě francouzské společnosti, Monte Cristo a Ubisoft, dnes oznámily novou hru na PC i Playstation 2 s názvem Star Academy, která v USA vyjde jako Fame Academy.

Hra bude založena na stejnojmenné britské TV reality show a s klidným svědomím jí můžeme zařadit třeba vedle tématicky podobného Pop Idol, o kterém jsme vás už dříve informovali. Zajímavé jsou odlišnosti obou verzí Star Academy - zatímco na PC bude vaším úkolem dovést svoji vycházející hvězdu (vítěze pořadu) až na samý vrchol kariéry, na konzoli se zaměříte spíše na absolvování samotné soutěže. Součástí hry se stanou i známé melodie od dnes populárních interpretů jako je Sophie Ellis-Bextor, skupina Texas, Donna Summer, Elton John, Lionel Richie a mnoho dalších. Obě verze hry by se měly objevit letos na podzim.

Nově oznámeným titulem se stala i válečná strategie Raging Tiger: The Second Korean War, běžící na vylepšeném engine z taktické strategie Armored Task Force. Proti sobě se zde v lineární kampani s příběhem postaví jednotky mezinárodních sil a Severní Koreje. Prostředí ve hře má prý být vysoce autentické, pro jeho základ byly totiž použity skutečné staré ruské vojenské mapy. Raging Tiger: The Second Korean War od ProSIM a Shrapnel Games se objeví v létě 2004, další podrobnosti si můžete přečíst třeba v související tiskové zprávě na stránkách vydavatele.

zdroj: GameSpot

ka

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.