Oznámení Speed Racer Movie Game
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Speed Racer Movie Game

9. 8. 2007 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Bratři Wachowští chystají film podle japonského seriálu o jezdci Speedovi a jeho fáru Mach 5, do kterého usednete také v chystané hře pro konzole.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Chystaný film Speed Racer od bratrů Wachowských (autorů Matrixu) podle původního japonského animovaného televizního seriálu Tatsuo Yoshidy se dočká herního zpracování. To se objeví ve dvou vlnách: prvně v době premiéry filmu, kdy vyjde stejnojmenná hra pro Wii a DS, a o pár měsíců později také PS2 verze spolu s vydáním snímku na DVD. Ve hře vystřídáte kromě hlavního hrdiny Speeda a jeho vozu Mach 5 několik dalších postav a se všemi zažijete adrenalinové závodění, doplněné střelbou po vašich soupeřích. To má být tak akční, že se hra dočkala označení “car-fu”.

Film jako takový má náběh na hit, mezi herci se mj. objeví Emile Hirsch, Christina Ricci, Matthew Fox (Jack ze seriálu Lost) i John Goodman. Vzhledem k tomu, že bratři Wachowští jsou sami nadšenými fanoušky videoher, mělo by být o intenzivní herní zážitek postaráno: novozélandští vývojáři z Sidhe Interactive ostatně mají za tímto účelem přístup k filmovému materiálu i rekvizitám.

zdroj: FS, WP

levis

Nejnovější články