zavřít

Oznámení hry The Matrix: Path of Neo

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Atari dnes přispěchali s oznámením zbrusu nové hry s všeříkajícím názvem The Matrix: Path of Neo.

Na tomto nepřímém nástupci rozporuplně přijatého, ale hojně prodávaného (celosvětově téměř 6 milionů kusů) Enter the Matrix pracují znovu Shiny Entertainment a to ve verzích pro PC, Playstation 2 a Xbox. Ve hře se ocitnete v roli Nea, který prožívá ty nejvíce důležité a pamětihodné scény z celé filmové trilogie, tzn. The Matrix, Matrix Reloaded a Matrix Revolutions. Způsob, jakým budete moci vyřešit dané situace a jejich následky, pochází přímo z hlavy režisérů bratří Wachovských. Ač to v tiskové zprávě není výslovně řečeno, čtením mezi řádky a dle opakovaného zdůrazňování neomezených kreativních možností světa Matrixu se dá soudit, že nejspíš nepůjde o mise přesně kopírující děj filmu, nýbrž třeba související události, co se třeba nevešly do scénáře.

Ve hře se pochopitelně objeví všichni hlavní hrdinové s tváří odpovídající skutečnosti, tedy Keanu Reeves jako Neo, Laurence Fishburne jako Morpheus, Carrie-Ann Moss jako Trinity a Hugo Weaving jako agent Smith. Bonusem budou úryvky ze všech dílů filmu a Animatrixu. Termín vydání The Matrix: Path of Neo, o jehož vizuálním provedení stejně jako žánrovém zařazení zatím můžeme jen spekulovat (zřejmě opět third-person akce), byl stanoven na 4. kvartál letošního roku.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.