zavřít

Oznámení hry Mumie: Hrob Dračího císaře

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V akční adventuře dle filmu navštívíte Himaláje a střetnete se s oživlou terakotovu armádou.

Pro někoho bude sice vždycky jen kopií Indiana Jonese, ale byl by v tom čert, aby vedle čtvrtého dílu dobrodružství slavného archeologa ještě letos do kin nepřišla také třetí Mumie (u nás s předstihem 31. července). Po včerejším oznámení je už také jasné, že film doprovodí stejnojmenná hra od Eurocomu (vývojářů zodpovědných za konzolové adaptace posledních Piratů z Karibiku, Batmana nebo posledně olympiády Beijing 2008).

Žánrově se bude jednat o third-person akční adventuru, v níž si zahrajete za dobrodruha Ricka O'Connella i jeho syna Alexe (byť nejspíš ne za oba zároveň) a povedete je skrz čínské katakomby a vršky Himalají, abyste porazili oživlé služebníky Dračího císaře. Cestu budou lemovat utkání s bájnými bossy, např. tříhlavou gorgonou nebo oživlými figurami čínských válečníků z pálené hlíny (tzv. terakotovou armádou, viz památky UNESCO).


Během hry budete plynule střídat střelné zbraně s pěstními souboji na blízko, přičemž vedle bitek s nepřáteli vás čeká také řešení puzzlů a v jejich rámci i dešifrovaní hieroglyfů, za něž budete odměněni přístupem do tajných lokací.

Mumie: Hrob Dračího císaře vyjde 8. srpna vedle PS2 a Wii také na DS, což obstará studio A2M - více se dozvíte na homepage.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.