zavřít

Oznámení hromadné akce MAG. od Sony

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zbrusu nová vojenská taktická hra pro 256 lidí naráz, bez legrace! + UPDATE

V pořadí druhou nejdůležitější událostí na E3 konferenci Sony bylo odkrytí nové střílečky MAG, což v tomto případě neznamená ani tak anglické slůvko pro zásobník, jako spíš o zkratku Massive Action Game. Vysvětlení je nasnadě: vývojáři ze Zipper Interactive (autoři série SOCOM) totiž plánují bitvy naráz až dvě stě padesáti šesti hráčů, rozdělených do týmech po osmi. Vedle navolených skillů (demoliční expert, medik atd) bude součástí i přizpůsobení postav a jejich postupný vývin, přičemž dle předvedeného renderovaného traileru se bude stylem nejvíce podobat Battlefieldu 2. Ačkoliv finální hra může vypadat zcela jinak, video je to povedené. A pouštních přepadení, přestřelek a výbuchů přece není nikdy dost.


MAG E3 2008 CGI trailer

Doplňující tisková zpráva dále zmiňuje jeden stálý (či persistentní, jak se to počeštilo) herní svět, pouze živé hráče (tzn. zcela bez AI botů), krycí systém a používání vozidel, což už jaksi samovolně vyplynulo z videa. MAG vyjde již na jaře 2009 pro PS3.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.