Oznámení Eragon: The Dragon Rider Legacy
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Eragon: The Dragon Rider Legacy

18. 4. 2006 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vivendi Universal Games dnes oznámila, že se chystá spolu s vývojářskými studii Stormfront a Amaze Entertainment vyrobit novou akční fantasy adventuru s názvem Eragon.

Toto dílo, plánované pro konzole, PC a handheldy, by mělo vyjít letos v listopadu. Jeho předlohou je stejnojmenný film společnosti Twentieth Century Fox inspirovaný bestsellerem Christophera Paoliniho, ve kterém si zahrají Edward Speleers, Djimon Hounsou a Robert Carlyle. Jeho uvedení do kin je naplánováno na 15. prosince.

Příběh románu, podle kterého jsou film i hra navrženy, se točí kolem farmářského chlapce jménem Eragon. Jeho osud je úzce spjat s draky a světem, který je prosycen magií a mocí. Hráči konzolových a PC verzí se mohou těšit na souboje, při nichž důležitou roli sehrají kouzla i létání na dracích. Hru půjde dokonce sdílet s kamarádem v kooperativním módu pro dva hráče. K představení titulu dojde na E3. Konkrétně tam prý budou k vidění v akci verze pro Xbox 360, PlayStation 2, Xbox, Nintendo DS a Game Boy Advance. Homepage vyhlížejte na adrese www.eragongame.com.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články