zavřít

Oznámení Eragon: The Dragon Rider Legacy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vivendi Universal Games dnes oznámila, že se chystá spolu s vývojářskými studii Stormfront a Amaze Entertainment vyrobit novou akční fantasy adventuru s názvem Eragon.

Toto dílo, plánované pro konzole, PC a handheldy, by mělo vyjít letos v listopadu. Jeho předlohou je stejnojmenný film společnosti Twentieth Century Fox inspirovaný bestsellerem Christophera Paoliniho, ve kterém si zahrají Edward Speleers, Djimon Hounsou a Robert Carlyle. Jeho uvedení do kin je naplánováno na 15. prosince.

Příběh románu, podle kterého jsou film i hra navrženy, se točí kolem farmářského chlapce jménem Eragon. Jeho osud je úzce spjat s draky a světem, který je prosycen magií a mocí. Hráči konzolových a PC verzí se mohou těšit na souboje, při nichž důležitou roli sehrají kouzla i létání na dracích. Hru půjde dokonce sdílet s kamarádem v kooperativním módu pro dva hráče. K představení titulu dojde na E3. Konkrétně tam prý budou k vidění v akci verze pro Xbox 360, PlayStation 2, Xbox, Nintendo DS a Game Boy Advance. Homepage vyhlížejte na adrese www.eragongame.com.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.