zavřít

Oznámení datadisku DOOM III: Resurrection of Evil

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zvěsti, o kterých jsme psali před týdnem, se dnes naplnily, když Activision oficiální tiskovou zprávou ohlásili datadisk pro kritiky oceňovanou hororovou sci-fi first-person akci DOOM III.

Jmenuje se Resurrection of Evil a vyvíjí ho id Software ve spolupráci s Nerve Software (autoři síťové části Return to Castle Wolfenstein a Enemy Territory). Ti se postarají o nášup nových multiplayerových map s podporou až 8 hráčů, i když to samé lze provozovat i nyní s patřičnou modifikací.

Co se týká singleplayeru, můžete se v přídavku těšit na příběh navazující na původní hru, který vás zavede do dosud nespatřených lokací hlouběji v srdci UAC základny a poodhalí některá tajemství či technologie. V boji proti démonům z pekla, kteří po vás půjdou s cílem získat zpět mocný artefakt, vám pomohou noví parťáci a další zbraně, z nichž byla zatím odkryta jen dvouhlavňová brokovnice. Termín vydání datadisku Resurrection of Evil, který bude ke spuštění vyžadovat DOOM III, nebyl oznámen, jak je u id Software tradicí, ale dá se tipovat orientačně jaro 2005.

Update 27.10. - tak jsme se trefili, podle release-listu Activision je datadisk plánován na konec března 2005.

zdroj: Shacknews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.