zavřít

Oznámení Culpa Innata 2: Chaos Rising

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další trampoty ústřední dvojky ruských detektivů v pokračování adventury.

Pokračování detektivní adventury s provokativním, avšak mazaně skrytým podtitulem (Vrozený hřích) příběhově naváže na svého nepříliš známého, asi rok starého předchůdce. Hráč bude ovládat dvě postavy: ruskou strážkyni pořádku Phoenix Wallis, která už není tak nezkušená jako minule a zabývá se i některými nedořešenými renoncy z dřívějška. A nově též Anatolije Pavlova, který je autory naopak popisován jako "cynický přeživší velkého sociálního kopalsu". Trampoty ústřední dvojky se mají točit kolem vyšetřování zajatého vraha a jeho dostání před soud, což přinese řadu překvapivých odhalení. Hra nabídne mj. šedesát NPC charakterů (nárůst o 10), možnost řešit problémy různými cestami, hádanky s high-tech přístroji, nelineární příběhovou linii a alternativní zakončení.


Culpa Innata 2: Chaos Rising opět prochází rukama Turků z Momentum AS, přičemž oficiální datum vydání bylo stanoveno na letošní podzim - více na homepage a první FAQ hledejte pro změnu tuhle.
zdroj: PR

jester

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.