zavřít

Oznámení ArmA 2 od Bohemia Interactive

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bývalý projekt "Game 2" vás coby člena mezinárodního kontingentu pošle uklidnit situaci do postsovětské republiky a to i na konzolích.

Tím zbrusu novým projektem, který domácí studio Bohemia Interactive avizovalo pro představení na dnes zahájeném veletrhu Games Convention, je ArmA 2 - čerstvě oznámené (thx MAA) plnohodnotné pokračování vojenské simulace. Odehrávat se bude v blízké budoucnosti, v roce 2009, ve fiktivní postsovětské republice Chernarus. Budete tam vysláni coby členové jednotek United States Marine Corpse Force Recon, abyste se postarali o stabilizaci situace a zabránili dalším ztrátám na životech civilistů.


ArmA 2 (všimněte si, nikde se už nepoužívá název Armed Assault 2) bude postaveno na poslední generaci technologie. Oplývá dobře známými vlastnostmi, jako je rozlehlý herní svět, extrémně detailní moderní jednotky, zbraně, vehikly či letecké síly. Vedle singleplayeru samozřejmě dojde i na multiplayer s bohatými možnostmi nastavení.

ArmA 2 má vyjít někdy v roce 2008 pro PC - a pozor - i pro Xbox 360 a PlayStation 3. Bohemia Interactive se tak vrací ke konzolím, přestože konverze Flashpointu s přízviskem Elite pro původní Xbox se v roce 2005 moc neujala ani se dle našich informací příliš dobře neprodávala. Vydavatel nebyl oznámen, předpokládáme britského 505 Games jako u Armed Assault. Více časem na homepage.

Na závěr se sluší upozornit, že ArmA 2 = projekt dříve známý jako "Game 2" (kdysi dávno měl nést název Operation Flashpoint 2), ohlášený na E3 2005. Příběhová zápletka se s tou dnešní shodovala, ale dějištěm měla být jak Asie, tak Evropa, a ještě se tehdy zmiňovaly RPG prvky.
zdroj: vlastní, PR

jd
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.