zavřít

Oznámení Age of Wonders: Shadow Magic

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Gathering of Developers dnes oficiálně oznámila, že holandské vývojářské studio Triumph v současné době pracuje na novém titulu s názvem Age of Wonders: Shadow Magic.

Při té příležitosti byly vydány dva nové screenshoty, které nyní můžete obdivovat v naší galerii. Vydání tohoto titulu, který s sebou přinese opět mnoho nového, je naplánováno na letošní září.


nové obrázkykompletní galerie

Age of Wonders: Shadow Magic má být dalším plnohodnotným pokračováním známé fantasy série. Označení AoW III však hra nezískala proto, že nepoběží na novém enginu. Hráči budou uvedeni do samého srdce mytologického světa, v němž právě nová říše zahajuje útok na starověké rody. Mezitím se však ze stínu rodí mnohem větší zlo. V této hře zastanete roli mýtického bojovníka, se kterým se za použití spousty různých nových kouzel přemoci zrůdného Phobia, jemuž jde o jediné - přeměnit tento svět podobný krásnému snu v noční můru pro všechny jeho obyvatele. nebude to jednoduché, ale pokud seberete všechnu svou odvahu, ctižádost a zvolíte správnou strategii, můžete se brzy stát tím největším kouzelníkem všech dob a také jediným vládcem kouzelnické říše.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.