zavřít

Oznámení adventury Testament of Faith

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sličná studentka archeologie v Paříži a fanynka Indiana Jonese řeší středověkou záhadu.

Je čerstvě po vydání detektivní adventury Art of Murder: FBI Confidential (5/10, recenze) a její vývojáři ze City Interactive již mají plné ruce práce s dalším titulem téhož žánru. Jmenovat se bude Testament of Faith a jeho hrdinkou bude sympatická Francouzka jménem Sylvie Leroux, toho času studentka archeologie na pařížské univerzitě. Nemá smysl si pod tímhle představovat nic jiného, než další z řady ženských kopií Indiana Jonese či jakousi méně akrobaticky zdatnou (ale o to chytřejší) Laru Croft.


Sylvie bude pátrat po tajemství z dob temného středověku, tajemství tak důležitém, že jej svého času střežil samotný řád maltézských rytířů. A jak už to v podobných dobrodružstvích bývá, bude se tu také hojně cestovat po světě: autoři slibují návštěvu Istanbulu, Malty i papežského Říma (či alespoň vatikánských památek).

Testament of Faith vyjde koncem roku pro PC.
zdroj: Gameswelt

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.