zavřít

Oznámena Ultima Online: Age of Shadow

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Origin Systems a Electronic Arts dnes oznámili vývoj Ultima Online: Age of Shadows, ambiciózního datadisku k oblíbené MMORPG sérii Ultima Online.Tento addon hráčům představí dvě nové profese (Paladin a Necromancer), nějaké nové bojové techniky, zbraně i kouzla, chybět nebudou ani noví nepřátelští tvorové a také zde bude nová oblast vhodná k prozkoumání i osídlení. Navíc tvůrci plánují podstatně rozšířit dostupnost bydlení, takže se zde objeví i poslední verze "nástrojů na designování domu" (House Design Tool).

Podle slov vicepresidenta Origin Systems, Bena Noela, bylo bydlení klíčovou vlastností hry, už když se v roce 1997 UO objevila poprvé. Nyní mají tvůrci zájem tímto dané možnosti dále vylepšovat a rozšířit tak zábavnost budování domova ve světě známém jako Britannia. Age of Shadow dá hráčům mnohem větší šanci projevit kreativitu při stavbě svého obydlí.

Ultima Online má již 225 tisíc předplatitelů, kteří ji hrají ve 130 zemích světa bez ohledu na časový posun. Nový datadisk s názvem Age of Shadows by se měl objevit hned na začátku příštího roku.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.