zavřít

Ovládněte bojiště Battlefield Heroes

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak bude fungovat pozměněný mód Conquest a v čem si zajezdíte v gratis pokračování válečné série? + PRVNÍ OBRÁZKY

Spolu s druhým výtahem z přeložených článků německých časopisů o chystaném online pokračování věhlasné válečné série Battlefield: Heroes, které si budete moci stáhnout zcela zdarma, pro vás máme také čtveřici vůbec prvních obrázků. Ty se fanouškům podařilo vytípat z herního pořadu německé televize 3Sat přes digitalní satelit. A co tedy o hře všechno víme nového?

  • 2 armády: Národní a Královská, které od sebe rozeznáte díky výstižným karikaturám jejich typických znaků.
  • Při vydání přibaleny 2-3 mapy, další až v pozdějších updatech. Oproti klasickému Battlefieldu budou bojiště podstatně menší a bez předem stanovených výsadkových bodů, tzn. hra vás po každém respawnu umístí jinam.
  • Ze zbraní potvrzen raketomet i protitankové granáty.
  • Různá gesta pro vyzývání protivníků + při smrti celá obrazovka na moment ztuhne jako v TF2.
  • Pozměněný Conquest mód: na začátku hry budou mít oba týmy po 2 vlajkách a 100 lístcích. Za zabitého nepřítele získáte jeho lístky, avšak důležitější bude sebrat protivníkovu vlajku, což znásobí počet vašich dosavadních lístků.
  • Mezi tanky M4 Sherman nebo Panzer Kfz. IV, z letadel např. Spitfire - stíhačky však ve nebudou moci shazovat bomby, pouze střílet.
  • Řada získatelných dovedností jako "I Eat Grenades" (= vyhození 7 granátů naráz), navýšení hitpointů nebo hořlavé náboje do zbraní.
  • Matchmaking se řazením dle zkušeností, kdy budete moci hrát nanejvýš s hráči o jednu úroveň lepšími.
Battlefield: Heroes vyjde v létě pro PC a bude zcela zdarma, jak jsme psali již v předchozích článcích:

Detaily o Battlefield Heroes  [25.1.2008 16:16 - jd]
Battlefield Heroes - přeměna na masovku zdarma  [21.1.2008 12:12 - jd]
zdroj: Planet Battlefield

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.