zavřít

Operation Flashpoint 2 již brzy v plné parádě

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Střípky z osmistránkového preview papírového časopisu a čtveřice obrázků. Jsou i tentokrát photoshopované?

Před více než rokem představili Codemasters svého nástupce válečné akce, kterou nikomu ze čtenářů nejspíš není třeba představovat. Zatímco původní čeští vývojáři z Bohemia Interactive si nadále kutí svoje ArmA 2, značka se rozdvojila a za mořem vzniká Operation Flashpoint 2 neboli přímé pokračování jedničky, na nějž vydavatel vyčlenil prý dosud nejpočetnější interní tým vývojářů. A po dvou letech pre-produkce a roce plném předvádění sice krásných, ale nesplnitelných target renderů to vypadá, že se kolem hry konečně něco začíná dít..

Alespoň to tvrdí anglický PC Gamer, který ve svém nejčerstvějším čísle slibuje plné odhalení hry a přes svůj web uvolnil další čtyři obrázky. Ačkoliv již dříve bylo řečeno, že hra poběží na upravené verzi enginu, který poháněl v poslední době především hitovku GRID, stále těžko uvěřit, že by hra ve výsledku vypadala takhle.

Na druhou stranu se obrázek od obrázku kvalita nepatrně snižuje, přičemž pokud máme věřit interním zdrojům německého Gamestaru, který se na totéž ptal u povolaných lidí, prý jde stále o target rendery, nicméně všechno kromě částicových efektů už pochází přímo ze hry. Minimálně ten první a poslední mají photoshopované výbuchy, ale kdo ví, jestli nás Codemasters nakonec nepřekvapí..


Časopis slibuje osm stránek nabitých novým infem a detaily o tom, kterak autoři pečlivě modelují každý milimetr zbraně a snaží se zachytit pohyby vojáků co nejautentičtěji. Superlativy, které časopis hře přiřknul, nejsou na jeho stránkách ničím neobvyklým, přesto dávají alespoň naději, že přecejenom by značka Flashpoint po odejmutí českým vývojářům nemusela skončit zle.

Operation Flashpoint 2 pro PC, Xbox360 a PS3 vyjde někdy příští rok - více v dosavadním zpravodajství:

Operation Flashpoint 2 - obrázky přímo ze hry?  [21.3.2008 20:20 - levis]
První video z Operation Flashpoint 2  [22.8.2007 12:00 - jd]
Codemasters a jejich Operation Flashpoint 2  [19.4.2007 18:18 - jd]
zdroj: CVG & PC Gamer UK

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.