zavřít

Ohlášení strategie Airport Tycoon 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Global Star se nechala slyšet, že má v plánu vydat pokračování PC 3D management simulátoru, Airport Tycoon 2.

Očekávat ho prý můžete v únoru 2003. Jak název hry napovídá, budou se její hráči pohybovat v prostředí letiště, a to dokonce mezinárodního. Jelikož jde o management simulátor, znamená to, že nahlédnete do zákulisí veškerého dění na letišti. Vaším úkolem bude při výběru z 25 různých lokací (Chicago, Londýn, Moskva, Tokio, ad.) vybudovat fungující prosperující konglomerát, uzavírat důležité smlouvy, zajistit bezpečnost a spokojenost všem svým klientům, starat se o veškerý vozový park, apod. Každé z oněch 25 míst, která si můžete pro své podnikání vybrat se bude navíc vyznačovat rozdílnou hustotou osídlení, ale také počasím. Více informací můžete získat na oficiálních stránkách titulu.

zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.