zavřít

Odpadní planeta z Force Unleashed

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V nejnovějších herních Hvězdných válkách se podíváte mj. na smetištní planetu. + VIDEO, OBRÁZKY

Chystané akci Star Wars: Force Unleashed s přelomovým využitím fyziky jsme se již mnohokrát podrobně věnovali a proto z dojmů zahraničních redaktorů přinášíme se screenshoty a videi pouze výtah nových poznatků o hře:

 • První level s továrnou na stíhačky TIE coby trénink na pozdější střety: cílem zde ulovit uprchlého Jedie, který se budovy zmocnil, a zároveň zabít všechny svědky (tzn. včetně imperiálních vojáků).
 • Interakce s objekty nezávislá na jejich velikosti, tzn. možnost hodit po nepříteli celou stíhačku TIE, načež po explozi sebrat ještě hořící kokpit a zabít s ním další protivníky.
 • Opakované používání Síly: kovová vrata prohnete a otevřete první vlnou Force Push, opakovanou je zase narovnáte zpět a zatarasíte tak cestu pronásledovatelům.
 • Organický svět Felucia s cestičkami lemovanými obrovskými houbami, které při použití Síly zvadnou a postupně zase nabudou rovnováhy.
 • Závěr bitvy s Rancorem formou minihry ve stylu God of War, v níž po stisknutí tlačítek ve správném pořadí hrdina vyskočí zvířeti na hlavu, zabodne mu meč do oka nebo tlamy, vrátí se na zem a potvoru spálí elektrickým Force Lightning.
 • Po každé úrovni vylepšování schopností dle počtu nasbíraných bodíků.
 • Na odpadním světě Raxus Prime díky magnetům ve vzduchu stále obíhající změť smetí, které lze kdykoliv popadnout a použít proti nepřátelům.
 • U extrémně povedených zabití odměnou dočasné přepnutí do detailnější filmové kamery.
 • Na Raxus Prime nepřítelem Mistr Jedi Kazdan, který zešílel a obklopil se sochami, které považuje za skutečnou Radu Jediů a rozmlouvá s nimi; zároveň však ze smetí stvořil řadu golemů vysoce odolných vůči Síle.

Star Wars Force Unleashed video z hraní

 • Z dalších postav generál a Mistr Jedi zároveň Rahm Kota (autorská pocta samurajským filmům) nebo Maris Brood (stejné rasy jako Darth Maul z Epizody I), vybavená dvěma světelnými tomfami nebo váš komický robot Proxy.
 • Pro fanoušky se na okamžik objeví Bail Organa a dokonce i jím odchovaná princezna Leia, stejně jako Shaak Ti, kterou Lucas ve vystřižené scéně z Epizody III nechal zabít.
 • Mezi zvažovanými plány autorů vedlejší epizoda s Obi-Wanem a Yodou i možnost hrát za Darth Vadera.
 • Achievementy formou netradičních úkolů typu “hoďte stíhačkou TIE chodbou a zabijte co nejvíce protivníků”.
 • MP s týmž zničitelným prostředím jako v singlu + ochranou proti zneužívání Force Push, výplní duely mezi jednotlivými Jedi s důrazem na taktickou stránku boje.
 • PSP verze s exkluzivními lokacemi (tajné místo na Bespinu, přístup do chrámu Jediů, bar v Nar Shaddaa) i herními módy (Order 66 s bojem proti vlnám nepřátel, Rule The Galaxy, Force Assassins a další).
Star Wars: Force Unleashed vyjde dle internetových obchodů 26. srpna pro X360, PS3, PS2, Wii a DS, již nyní si ji můžete předobjednat - více v předchozím zpravodajství:

Smršť detailů a video k Star Wars Force Unleashed  [26.1.2008 16:16 - levis]
Síly a ničivá komba ze Star Wars Force Unleashed  [28.10.2007 09:09 - levis]
Sundání imperiálního křižníku ve Force Unleashed  [13.7.2007 04:04 - levis]
Odklad Star Wars: Force Unleashed a shrnutí dojmů  [12.3.2007 12:12 - levis]
Podrobnosti o Star Wars Force Unleashed  [15.2.2007 10:10 - levis]
Mezi Epizody III a IV ve Star Wars Force Unleashed  [13.2.2007 08:08 - levis]
Další hra Force Unleashed na motivy Star Wars na dohled  [24.8.2006 01:01 - korgull]
zdroj: Game Informer, IGN, Gamespot, 1UP, TeamXbox, GamesRadar, GameSpy & diskusní fóra

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.