zavřít

Odhalení Men of War Vietnam

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První obrázky doprovází informace o dvou kampaních z vietnamské války.

Po nedávném oznámení rozšíření Assault Squad je tu v krátké době za sebou odhalení již druhého datadisku pro taktickou válečnou akci Men of War: Vietnam.


Podle informací z ruských zdrojů obsáhne dvě kampaně po pěti misích, v nichž se ujmete role dvou ruských sabotérů (mladého odstřelovače a experta na miny) a později také dvou severovietnamských vojáků, jednoho řidiče a druhého překladatele. V druhé kampani budete ovládat skupinu pěti amerických vojáků: velitele, střelce, odstřelovače, granátníka a demoličního experta.

Men of War: Vietnam od vývojářů z Best Way vyjde nejspíš do konce roku pro PC - více o původní hře a prvním datadisku v našem zpravodajství.

zdroj: VE3D

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.