zavřít

Odhalení Enigma Rising Tide: Sink The Hood

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Magazín Computer Games včera odhalil plány vývojářského týmu Tesseraction Games ohledně pokračování válečné námořní akce Enigma Rising Tide, vydané v roce 2003 (recenze).

Nová hra by se měla jmenovat Enigma Rising Tide: Sink The Hood a nabízet více hodin zábavy než její předchůdkyně.

Single-playerová kampaň prý bude zasazena do období těsně po událostech předchozího dílu. Ten se mimochodem odehrával v alternativní historii. Těšit se samozřejmě můžete na řadu novinek a vylepšení. V první řadě by měla doznat zdokonalení grafika. Největší novinkou však bude podpora multiplayeru pro 12 až 14 hráčů přes LAN a Internet. Tesseraction prý slibují také kooperativní hru, kde budou hráči soupeřit s AI. Chybět nebudou ani nové lodě a dočkat byste se měli v neposlední řadě i generátoru misí. Vydání Enigma Rising Tide: Sink The Hood je naplánováno na přelom letošního srpna a září. Obrázky zatím bohužel ale k dispozici nejsou.

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.