zavřít

NY Race podle filmu Pátý Element

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ke společnostem, které se rozhodly připravit hru podle slavného filmu, se dnes přidala i firma Kalisto.

Oznámila totiž vývoj futuristické závodní hry NY Race inspirované slavným filmem Pátý Element (The Fifth Element) od geniálního režiséra Luca Bessona (z dalších filmů třeba Brutální Nikita nebo Leon - není to o mně). Podobně jako Bruce Willis v hlavní roli se i vy budete prohánět New Yorkem roku 2215 ve futuristických létajících autech.


Vznášedel bude ve hře asi 30 a nebudou mezi nimi chybět ani oblíbená vozítka z filmu - žlutý taxík a policejní auto. Prohánět se budete po 12 okruzích vytyčených ve městě a po cestě budete hledat různé zkratky a místa, kde budete moci dočerpat palivo. Na trati také budete moci sbírat power-upy založené právě na 5 elementech - voda značí bombu, oheň raketu, vzduch akceleraci a země kolizní štít. Poslední pátý element pak prý bude překvapení. Hra se připravuje pro PC, Playstation 2 a GameBoy Color a měla by vyjít letos v listopadu.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.