zavřít

Nový modul do Neverwinteru působí spíš jako menší datadisk

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Povedené free to play MMORPG Neverwinter právě spustilo svůj druhý a zatím největší modul. Nese název Shadowmantle a minimálně na papíře působí skoro jako nějaký menší datadisk. Do hry tak přibývá nová lokace, nová třída Hunter Ranger, systém Paragon Path a spousta nových artefaktů a předmětů. Základní hra je free to play a Shadowmantle je dostupný také zcela zdarma.

V Shadowmantle se podíváte do kampaně Dred Ring, což je stejnojmenná zóna hluboko v Neverwinter Wood, která byla postavená kvůli rituální magii. Hráči se mohou po prokoumání nového regionu střetnout se samotnou Valindrou Shadowmantle, pokud se nejdřív prosekají přes její armádu. Pokud byste chtěli pokračovat v hraní za některou z původních tříd, budete mít spoustu nových možností jak si hrdinu sestavit díky novému systému Paragon Path.

Paragon Path totiž do hry přidává nové kolekce schopností včetně různých buffů, protiútoků, klasických útoků apod. Nově budete mít taky možnost najít chybějící předměty v kolekci snáze, stejně jako bude jednodušší najít i některé epické kousky. Minihra pro companiony a upravování artefaktů jsou další menší novoty, které vám mají zajetou hratelnost trochu oživit.

“Naší nejvyšší prioritou bylo a vždycky bude vydávání nového bezplatného obsahu pro hráče. Je neuvěřitelné vidět, že Shadowmantle vychází teprve necelý půlrok po oficiálním spuštění hry a my bychom nemohli být víc nadšení, že nový modul vydáváme hráčům. Chtěli bychom taky slyšet feedback na novou třídu Hunter Ranger, takže nabádáme fanoušky, aby si hru za Hunter Rangera vyzkoušeli a pak nám řekli, co si myslí,” píše v tiskové zprávě provozní šéf a výkonný producent Cryptic Studios, Craig Zinkievich.

Tagy: online akční fantasy RPG free-to-play mmo 3rd person

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.