Next-gen hry Army of Two a Enchanted Arms
zdroj: tisková zpráva

Next-gen hry Army of Two a Enchanted Arms

2. 5. 2006 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Montrealské studio společnosti Electronic Arts už rok pracuje na dosud velmi přísně utajovaném akčním projektu určeném pro konzole PS3 a Xbox 360 - Army of Two.

Zdá se vám název trochu zvláštní? V tom případě vám jej osvětlí informace, že jde o strategicko-taktickou kooperativní hru pro dva hráče, a to ať už je tím druhým hráčem váš kamarád, anebo naprogramovaný inteligentní kolega. Alespoň v této hře tedy nebudete na nic sami. V tomto případě bude tím nic válka, politické vřavy či různá spiknutí ohrožující celý svět. Prostě to, co každý den plní titulky zpráv. Vydání Army of Two se předpokládá v příštím roce.
Další next-gen titul dnes odhalila pro změnu společnost Ubisoft. Hra se jmenuje Enchanted Arms, oznámena byla exklusivně pro Xbox 360 a jde prý o fantasy dobrodružnou RPG hru s akčními prvky a krásnou grafikou, plánovanou pro Evropu a USA na letošní léto. Vývojem projektu se zabývá japonské studio FromSoftware. Hráči se mohou těšit v roli čarodějnického učně Atsumy na epické dobrodružství se spoustou kouzel, jedinečných postav a více než 75 ovladatelnými potvůrkami, které odemknete postupně během hry.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Magazín IGN se mimochodem této hře včera věnoval ve svých dojmech. Hra prý disponuje značným množstvím dialogů a filmečků. Ubisoft se to právě teď všechno snaží dostat do angličtiny (texty i dabing). Bohatý je rovněž celý herní svět. Města jsou otevřená vašemu prozkoumávání a silně obydlená. Do spousty budov lze vstoupit (např. kasino, kde můžete i vyhrát nějaký ten peníz). Včetně Atsumy budete chodit ve čtyřčlenné skupině, případné souboje probíhají tahově. Hra jinak podporuje také multiplayer přes Xbox Live, kde se můžete utkat s někým v bitkách jeden na jednoho.
zdroj: PR,IGN

korgull

Nejnovější články