zavřít

Neuvěřitelná destrukce v The Incredible Hulk

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tuhle komiksovou postavičku asi všichni dobře znáte.

Pokud nikoliv, můžete si to vynahradit v srpnu, kdy se na konzolích PS2, Xbox a GameCube objeví další Hulkova herní inkarnace v podobě projektu The Incredible Hulk: Ultimate Destruction. Připravte se na dobrodružství vycházející ze známého univerza, příběh má mít totiž na starosti Paul Jenkins (který vedle Hulka píše i Spider-Mana) a na modelu hlavního protagonisty se na postu art designera podílí Bryan Hitch (The Ultimates).


Tvůrci hovoří o non-stop akci v neuvěřitelně interaktivním prostředí, v němž jako Hulk máte zvládnout stejně neuvěřitelnou spoustu věcí. Příběhový scénář bude rozčleněn do osmi kapitol a 30 celých misí (plus 40 vedlejších). V nichž vás vedle olbřímích bossů bude čekat velká svoboda konání a počínání a nějakých 150 pohybových dovedností, navazujících na základní aktivity jako běh, skákání či šplhání. Sem má patřit např. alternativa vyskákání vzhůru mezi mrakodrapy, od nichž se odrážíte jako nějaký Prince of Persia.

Při konfrontaci s nepřáteli nemají jednak chybět efektní komba, ale také využití rozličných "zbraní", které si pořídíte třeba takovým roztrhnutím osobního auta… což se může hodit, až proti vám vyrukují s tanky a helikoptérami. Herní obraz má podléhat vašemu vlivu až do té míry, že budete moci skutečně úplně všechno zničit. Dokonce i samotné budovy reflektují poškození, takže příznivci tohoto typu her si tak mohou udělat radostnou poznámku do deníčku.
zdroj: PR, GameSpot

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.